Masz pytanie? Mamy odpowiedzi!

Zapraszamy do naszej strefy wiedzy

Jaki system wybrać do ogrzewania budynku przemysłowego?

18.08.2023Tekst na 3 min
Systemy ocieplania

Skuteczne ogrzewanie budynku przemysłowego to prawdziwe wyzwanie. Taki system musi zapewniać szybkie osiąganie pożądanej temperatury, być jak najbardziej energooszczędny, a także łatwy w obsłudze. Czy ogrzewanie za pomocą folii grzewczych lub grzejników na podczerwień to dobre rozwiązanie dla takich obiektów? Tak, pod warunkiem że odpowiednio dobierzesz rodzaj i moc urządzeń. Dowiedz się, jak to zrobić!

Jak ograniczyć koszty ogrzewania za pomocą grzejnika na podczerwień?

04.08.2023Tekst na 3 min
Grzejnik na podczerwień

To, że ceny prądu nie będą spadać, ale stopniowo rosnąć, jest niemal pewne. Co możesz zrobić w przypadku, gdy do zasilania urządzeń grzewczych w swoim domu wykorzystujesz właśnie energię elektryczną? Jeśli zastosujesz sposoby na obniżenie kosztów ogrzewania grzejnikiem na podczerwień i odpowiednio wykorzystasz termostat, podwyżki dotkną Cię w znacznie mniejszym stopniu.

Sposoby na zapewnienie optymalnej temperatury w domu

31.07.2023Tekst na 3 min
Optymalna temperatura w domu

W odpowiedniej temperaturze czujesz się lepiej i jesteś zdrowszy. To udowodnione naukowo fakty! A jak zadbać o optymalne warunki w swoim domu? To może być prostsze, niż myślisz – a kluczem do sukcesu są właściwie dobrane urządzenia grzewcze i akcesoria oraz kilka prostych do wdrożenia nawyków.

Co bierze się pod uwagę przy wycenie kosztów zakupu i montażu folii grzewczych?

26.07.2023Tekst na 3 min
Koszta zakupu i montażu folii grzewczych

Ile kosztuje ogrzewanie na podczerwień? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi. Możesz za to oszacować, jaki będzie koszt zakupu materiałów i montażu w Twoim przypadku. Sprawdź, co wziąć pod uwagę przy wstępnej wycenie systemu ogrzewania dla swojego domu.