Oszczędność na ogrzewaniu konwekcyjnym

Wyceń swój system grzewczy

Zastanawiasz się, ile prądu zużywa folia lub mata grzewcza?

Przedstawiamy kalkulator kosztów ogrzewania konwekcyjnego. Wystarczą trzy dane, aby oszacować roczne zużycie energii!Kalkulator bierze pod uwagę koszt energii elektrycznej, powierzchnię ogrzewanego pomieszczenia oraz poziom ocieplenia.

Symulacja umożliwia ocenę kosztów inwestycji w ogrzewanie konwekcyjne.


Zmniejszając zużycie energii, ograniczasz nie tylko własne wydatki, lecz także swój ślad węglowy!


Zamów szybką wycenę już dziś!
I przekonaj się, że warto!

Dążymy do wprowadzania innowacyjnych technologii ogrzewania na coraz to większą skalę. Staramy się uświadamiać jak w prosty sposób można zwiększyć efektywność ogrzewania oraz komfort, a przy tym znacząco obniżyć koszty eksploatacji. Poznaj nasze produkty bliżej i wybierz idealny dla swojego domu.

szybka wycena

Bądź na bieżąco

Aktualności

24.03.2023

Ogrzewanie podczerwienią w domu pasywnym – czy takie rozwiązanie się sprawdzi?

Budowa domu, który nie będzie emitował ani grama dwutlenku węgla jest już możliwa. To przynosi nieocenione korzyści środowisku – co jednak z mieszkańcami takiego budynku? Czy wymóg zeroemisyjności oznacza, że domu nie można w żaden sposób ogrzewać? Nie musisz rezygnować z własnego komfortu w trosce o środowisko. Poznaj doskonałe rozwiązanie dla domów pasywnych – ogrzewanie podczerwienią.

Zdjęcie elektyrka
17.02.2023

Jakie prace przy montażu folii grzewczej możesz wykonać samodzielnie, a do jakich potrzebujesz wsparcia elektryka?

Chcesz oszczędzić na kosztach montażu ogrzewania i wykonać część prac na własną rękę? W większości systemów grzewczych jest to niemożliwe – bez wiedzy, umiejętności, a często także uprawnień nie podłączysz kotła gazowego czy na paliwa stałe. W przypadku ogrzewania na podczerwień jest inaczej – folie grzewcze i pozostałe elementy łatwo ułożysz samodzielnie nawet bez doświadczenia. Pamiętaj jednak, że na niektórych etapach będziesz potrzebować wsparcia elektryka. Sprawdź, jak odpowiednio rozplanować prace montażowe!

Panele fotowoltaiczne
14.02.2023

Folie grzewcze a fotowoltaika. Dlaczego po zmianie sposobu rozliczania energii warto zainwestować w takie ogrzewanie?

Czy ogrzewanie za pomocą folii grzewczych na podczerwień jest kosztowne? Jeśli wykorzystasz do ich zasilania prąd z instalacji fotowoltaicznej, stworzysz w swoim domu niemal bezkosztowy, automatycznie działający system. Czy wiesz, że po zmianie sposobu rozliczania energii z fotowoltaiki takie rozwiązanie opłaca się jeszcze bardziej niż dotychczas? Sprawdź, jak to działa!