O nas

systemy ogrzewania na podczerwień

O nas

Prezentacja zastosowania folii grzewczych Kril & Blöhm
Marka Kril & Blöhm

Należącą do Holenderskiego holdingu Kril&Blöhm B.V jest obecna na Polskim rynku od co najmniej kilku lat jako dostawca systemów grzewczych do projektów deweloperskich.

Specjalizujemy się w produkcji oraz projektowaniu nowoczesnych systemów grzewczych działających na podczerwień. Nasza firma oferuje wysokiej jakości urządzenia grzewcze takie jak folie grafenowe, maty grzewcze, folie pod lustra, termoregulatory, panele na podczerwień czy instalacje fotowoltaiczne.

Jako specjaliści stawiamy przede wszystkim na innowację, a naszym głównym wyznacznikiem jest zadowolenie Klienta.

Grzejniki Kril & Blöhm - wydajność i oszczędność

Staramy się ciągle podnosić jakość naszych produktów oraz intensywnie pracujemy nad poszerzaniem naszej oferty. Oferowane przez nas produkty z pewnością cechuje nowoczesność, niezawodność oraz energooszczędność. Dzięki nim utrzymasz stałą temperaturę i szybko ogrzejesz całe pomieszczenie.

Dzięki zaangażowaniu naszego zespołu i ciężkiej pracy, w naszej ofercie możemy pochwalić się autorskimi patentami w zakresie nowoczesnych i ekologicznych systemów grzewczych.

Nasze produkty dostępne są w co najmniej 15 krajach, a sieć naszych oddziałów z roku na rok powiększa się.

Oferta kierowana jest zarówno do branż przemysłowych, jak i do osób prywatnych, które chcą ulepszyć swój dom o nowe technologie.

Prezentacja wnętrza z ogrzewaniem na podczerwień
Jaki jest nasz cel?

Dążymy do wprowadzania innowacyjnych technologii ogrzewania na coraz to większą skalę. Staramy się uświadamiać jak w prosty sposób można zwiększyć efektywność ogrzewania oraz komfort, a przy tym znacząco obniżyć koszty eksploatacji.

Dzięki postępowi technologicznemu oraz rozwijającej się produkcji oferujemy dostęp do nowoczesnego, energooszczędnego i szybkiego ogrzewania, które coraz bardziej wypiera ogrzewanie konwencjonalne.

Poznaj nasze produkty bliżej i wybierz idealny dla swojego domu.

Scroll to Top
Call Now Button