Folie grzewcze pod lustra

Prysznic lub gorąca kąpiel powodują zaparowanie lustra, co utrudnia codzienną toaletę i zachowanie czystości w łazience. Problem ten rozwiązuje folia grzewcza Kril&Blöhm z serii „FL”. Jej zadaniem jest podnoszenie temperatury lustra do takiego poziomu, dzięki któremu na jego powierzchni nie osadza się para wodna. Efekt? Komfort, czystość i oszczędność czasu.

Najważniejszymi atutami folii grzewczej pod lustro są prostota montażu oraz uniwersalność. Jest samoprzylepna i doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku luster zawieszonych luźno na powierzchni ściany, jak i wbudowanych w elewację ścienną. Jej zasilanie jest możliwe poprzez podłączenie do włącznika światła, co z jednej strony jest niezwykle wygodne, a z drugiej zapewnia niewielki pobór energii elektrycznej.

Folia grzewcza dostępna jest w wielu rozmiarach i może posiadać różne moce, dzięki czemu z łatwością dopasujesz ją do swoich potrzeb. Każdy produkt posiada stopień ochrony IP54, co oznacza, że jest odporny na działanie wody oraz pyłu, spełniając swoje zadanie w ciągu wielu lat.

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY FOLII GRZEWCZEJ POD LUSTRO KRIL&BLÖHM:

  • Skuteczna ochrona przed zaparowaniem lustra
  • Prostota montażu
  • Zasilanie poprzez podłączenie do włącznika światła
  • Odporność na wodę i pył
  • Duża różnorodność mocy i rozmiarów
Nie czekaj do ostatniej chwili
kup folię grzewczą dla siebie już dziś!
Scroll to Top
Call Now Button